خدمات تایید کیفیت داده سنسورهای AirNet
Tammiku, Tallinn, Estonia

به خدمات تأیید کیفیت داده سنسور AirNet خوش آمدید.

Station: Tammiku, Tallinn, Estonia also known as "Citizen Science project sensor.community 37771" واقع شده در "Tammiku, Mustamäe, Tallinn, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10922, Estonia".

توضیحات

در نمودار اول زیر (با برچسب "منطقه اطمینان خوانش داده ها")، خط قرمز نشان دهنده قرائت های ساعتی از سنسور است، در حالی که خط سبز نشان دهنده میانه خوانش های ساعتی همسایگان ایستگاه است.

منطقه پر شده با رنگ سبز نشان دهنده منطقه اطمینان است که معادل 3 برابر انحراف استاندارد ایستگاه های همسایه است.

هر بار که قرائت ساعتی ایستگاه از محدوده اطمینان بالاتر می رود، ایستگاه در نظر گرفته می شود که قرائت غیرعادی تولید می کند.

هرچه تفاوت بین خواندن ساعتی و منطقه اطمینان بیشتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که ایستگاه به عنوان داده های نامعتبر در نظر گرفته شود.

فرمول به صورت زیر تعریف می شود:

\( P = \sum_i ({{v_i - median_i \over {stddev_i }}>5?1:0}) / n \) , \( D = \sqrt {\sum_i {{v_i - median_i \over {stddev_i }}} / n} \)
P=probability, D=distance and W=P*D

که در آن 'i' در داده های 3 روز گذشته تکرار می شود و 'n' تعداد نمونه ها در طول آن 3 روز گذشته است (به احتمال زیاد n = 24*3).

اگر W>30، ایستگاه به طور خودکار غیر فعال می شود.

داده ها را به من نشان بده

سوالات بیشتر

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نظر، از طریق فرم زیر برای ما پیام ارسال کنید:

کیفیت هوای محله خود را اندازه گیری کنید
با ایستگاه پایش کیفیت هوای خود شرکت کنید

مانیتور کیفیت هوا GAIA از حسگرهای ذرات لیزری برای اندازه گیری آلودگی ذرات PM2.5 و PM10 در زمان واقعی استفاده می کند که یکی از مضرترین آلاینده های هوا است.

تنظیم آن بسیار آسان است: فقط به یک نقطه دسترسی WIFI و یک منبع تغذیه سازگار با USB نیاز دارد. پس از اتصال، سطوح آلودگی هوای شما فوراً در نقشه‌های ما در دسترس است.

این ایستگاه با کابل های برق ضد آب 10 متری، منبع تغذیه، تجهیزات نصب و پنل خورشیدی اختیاری همراه است.

درباره اندازه گیری کیفیت و آلودگی هوا:

درباره سطوح کیفیت هوا

- مقادیر شاخص کیفیت هوا (AQI).سطوح نگرانی سلامت
0 - 50 خوب کیفیت هوا رضایتبخش است و آلودگی هوا کم یا بدون خطر است
51 -100 در حد متوسط کیفیت هوا قابل قبول است با این حال، برای بعضی از آلاینده ها ممکن است نگرانی سلامت متوسط برای تعداد بسیار کمی از افرادی که به طور غیر منتظره ای نسبت به آلودگی هوا حساس هستند، وجود داشته باشد.
101-150 ناسالم برای گروه های حساس سلامتی گروه های حساس ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد.عموم مردم احتمالا تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.
151-200 ناسالم همه ممکن است اثرات آلودگی بر سلامتیشان را احساس کنند؛ اعضای گروه های حساس ممکن است اثرات منفی جدی تری بر سلامتی شان احساس کنند.
201-300 خیلی ناسالم هشدارهای بهداشتی در شرایط اضطراری. کل جمعیت بیشتر احتمال دارد تحت تأثیر قرار گیرد.
300+ خطرناک هشدار سلامت: هرکس ممکن است اثرات جدی سلامتی را تجربه کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت هوا و آلودگی، موضوع کیفیت هوا در ویکی‌پدیا یا راهنمای airnow برای کیفیت هوا و سلامت شما را بررسی کنید.

برای توصیه های بهداشتی بسیار مفید دکتر پکن ریچارد سنت سیر، وبلاگ www.myhealthbeijing.com را بررسی کنید.


اطلاعیه درمورد شرایط استفاده: تمام اطلاعات کیفیت هوا در زمان انتشار تایید نشده است و با توجه به عدم اطمینان از کیفیت این اطلاعات ممکن است بدون اطلاع قبلی در هر زمانی اصلاح شود. پروژه شاخص کیفیت جهانی هوا با استفاده از تمام مهارت ها و مراقبت های معقول در انتشار محتویات این اطلاعات، تحت هیچ شرایطی شاخص کیفیت جهانی هوا تیم پروژه یا نمایندگان آن برای هر گونه از دست دادن، آسیب یا آسیب ناشی از عرضه اطلاعات مسئولیتی را قبول نمی‌کنند.Settings


Language Settings:


Temperature unit:
Celcius